KONST / Litografier / Grafiskt blad 8681066
nr 868 1066
Grafiskt blad
Komposition, Osignerad, motivet: 64x49
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 januari 2014
kl 19:35:06
350 kr
200 kr
500 kr